.

.

ЗКМЕБ Челик Нараквица Јаже Авантура Качување Компас Орнаменти Накит На Отворено Кампување Пешачење Диви Навигација Алатка

ЗКМЕБ Челик Нараквица Јаже Авантура Качување Компас Орнаменти Накит На Отворено Кампување Пешачење Диви Навигација Алатка

Оценка на стоката:

DEN 4000.32
Достапност
Производот е достапен

Компас кој прецизно обезбедува насочена помош, високо украсен со нараквица која е симпатична Прекрасен изглед, силен и издржлив. Убава нараквица вградена со компас. Нараквица со влакно со компас за кампување, риболов, качување, џогирање, па дури и шопинг и издвоен моден додаток. Едноставно за поставување и отстранување, можете да го носите насекаде со самодоверба. Тоа е елегантен предмет, така што може да биде убав подарок на отворено, подарок за пешачење или подарок за кампување, па дури и подарок за роденден за вашите пријатели кои се ентузијасти на отворено. Карактеристики : 1. Компас кој прецизно обезбедува насочена помош, високо украсен со нараквица која е симпатична. Прекрасен изглед, силен и издржлив. Убава паракорд нараквица вградена со компас. Нараквица со влакно со компас за кампување, риболов, качување, џогирање, па дури и шопинг и издвоен моден додаток. Едноставно за поставување и отстранување, можете да го носите насекаде со самодоверба. Тоа е елегантен предмет, така што може да биде убав подарок на отворено, подарок за пешачење или подарок за кампување, па дури и подарок за роденден за вашите пријатели кои се ентузијасти на отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката