.

.

КУТИИ За Чевли ZSFBIAO Разнобојна Решетка За Чевли Надредени Комбинирани Чевли Кабинет Чевли Отпорни На Прашина Организатор Кутија За Складирање Мебел За Складирање

КУТИИ За Чевли ZSFBIAO Разнобојна Решетка За Чевли Надредени Комбинирани Чевли Кабинет Чевли Отпорни На Прашина Организатор Кутија За

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Дизајн На извлекување : Лесен За Собирање, Можете Директно Да Извлечете Предмети Во Кутијата за Чевли на Првиот Кат Транспарентна Фиока : Земете Удобен Транспарентен Капак На Прв Поглед, Три Секунди За Да Најдете Чевли. Го елиминира нередот, го ослободува просторот на кабинетот. Организирајте и чувајте широк спектар на предмети, вклучувајќи канцелариски материјали, тоалети и така натаму. Ако имате какви било други барања, ве молиме оставете ни порака,ние ќе се потрудиме да ви служиме. Дизајн На извлекување : Лесен За Собирање, Можете Директно Да Извлечете Предмети Во Кутијата за Чевли на Првиот Кат. Транспарентна Фиока : Земете Удобен Транспарентен Капак На Прв Поглед, Три Секунди За Да Најдете Чевли. Го елиминира нередот, го ослободува просторот на кабинетот. Организирајте и чувајте широк спектар на предмети, вклучувајќи канцелариски материјали, тоалети и така натаму. Ако имате какви било други барања, ве молиме оставете ни порака,ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : 1 ПАРЧИЊА : 22, 5Х33, 5Х14СМ 6 ПАРЧИЊА : 45Х33, 5Х42СМ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката