.

.

Белкин USB - C Ѕид Полнач 20W СО USB C До Молња Кабел (Iphone Брз Полнач за iPhone 12 Pro Max/12/12 Pro/ 12 Mini, iPhone 11, 11 Pro Max, XS, XS Max, XR, X iPad Pro И Повеќе

Белкин USB - C Ѕид Полнач 20W СО USB C До Молња Кабел (Iphone Брз Полнач за iPhone 12 Pro Max/12/12 Pro/ 12 Mini, iPhone 11, 11 Pro Max,

Оценка на стоката:

DEN 253.28
Достапност
Производот е достапен

20 W USB-PD технологија наплаќа i Phone 8 или подоцна од 0-50% за 30 минути и други паметни телефони/таблети со оптимална брзина* Мал отпечаток за ненаметливо вклопување во секоја просторија. USB-C кабелот сертифициран ОД MFi со приклучок За Молња обезбедува целосна компатибилност со сите ios уреди и се придржува до високите стандарди што Ги бара Apple. Гаранција за поврзана опрема од 2.500 долари за заштита на вашите уреди и 2-годишна гаранција за производот даваат дополнителен мир на умот. 20 W USB-PD технологија наплаќа i Phone 8 или подоцна од 0-50% за 30 минути и други паметни телефони/таблети со оптимална брзина*. Мал отпечаток за ненаметливо вклопување во секоја просторија. USB-C кабелот сертифициран ОД MFi со приклучок За Молња обезбедува целосна компатибилност со сите ios уреди и се придржува до високите стандарди што Ги бара Apple. Гаранција за поврзана опрема од 2.500 долари за заштита на вашите уреди и 2-годишна гаранција за производот даваат дополнителен мир на умот. Овој компактен ѕиден полнач од 20 вати со ИСПОРАКА НА USB Моќност значи брзо полнење за вашите уреди со USB-PD-от.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката