.

.

Реткоелектричен Нов Пар Халогени Фарови Компатибилен Со Volvo V70 3.2 Вагон 2008-2010 По Дел Број 31214356-3 312143563 31214355-5 312143555 VO2503123 VO2502123

Реткоелектричен Нов Пар Халогени Фарови Компатибилен Со Volvo V70 3.2 Вагон 2008-2010 По Дел Број 31214356-3 312143563 31214355-5 312143555

Оценка на стоката:

DEN 8973.60
Достапност
Производот е достапен

Компатибилен Со Форд, Волво и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : VOLVO : 31214356-3 312143563 31214355-5 312143555, PERTSLINK : VO2503123 VO2502123, ТОЧКА ОПИС : ФАРОВИ, ТИП ЕДИНИЦА : ФОРД, ПОЗИЦИЈА : ДВЕТЕ СТРАНИ, КОЛИЧИНА : 2, ТИП НА СИЈАЛИЦА : ХАЛОГЕН. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Фарови-Позиција : Двете Страни Сијалица Вклучени : Да Извор : Резервен Пазар. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН Со Форд, Volvo VOLVO : 31214356-3 31214353-5 312143555ПАРТСЛИНК : VO2503123 VO2502123 ITEM ОПИС : ТИП НА ЕДИНИЦА ЗА ФАРОВИ : FORDPOSION : ДВЕТЕ СТРАНИ КОЛИЧИНА : 2 BULB ТИП : ХАЛОГЕНАПЛИКАЦИИ ОВАА СТАВКА ОДГОВАРА НА АПЛИКАЦИИ ПО ДЕЛ БРОЈ. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ДЕЛ БРОЈ ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ МОНТАЖА.2 ВАГОН 2008-2010 VOLVO S80 СЕДАН 2008-2011 VOLVO XC70 ВАГОН 2008-2011.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката