.

.

Мировен Знак Двојно Редење Бенто Кутија За Ручек Контејнер За Училишна Работа Пикник Патување

Мировен Знак Двојно Редење Бенто Кутија За Ручек Контејнер За Училишна Работа Пикник Патување

Оценка на стоката:

DEN 449.44
Достапност
Производот е достапен

Оваа бенто кутија е изработена од пп материјал, цврст и издржлив, еднократно, дизајн на тока, удобен прекинувач, со рачка, многу лесен и пренослив, лесен за носење Со двослоен дизајн на бенто кутија, тој е запечатен и отпорен на истекување, што може да спречи истекување на храната во кутијата или излегување на мириси и да ја одржува храната свежа. Паметниот дизајн на преградата спречува мешање на храната заедно, одделува зеленчук, овошје и закуски, го одржува оригиналниот вкус на храната и ви овозможува да уживате во вкусноста на бентото!. Големина на бенто кутија : должина : 15,5 см/6,1 инчи, ширина : 13,5 см/5,3 инчи, висина : 11 см/4,3 инчи, должина на лажица : 13 см/5,1 инчи, ве молиме внимателно проверете го деталниот цртеж пред да ја поставите нарачката, пакетот е двослојна бенто кутија, лажица. Забелешка : овој производ не може да се додаде во микробранова печка. Симпатичната кутија бенто е многу погодна за секојдневна употреба, канцеларија, пикник, кампување, училиште, одмор, патување итн. Тоа е совршен подарок за колегите, пријателите, девојките и семејството на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова година. Поради рачно мерење на податоците за оваа големина, нормално е дека грешката е во рамките на 1-2см. Ако сте ја купиле нашата двослојна бенто кутија, слободно контактирајте не преку е-пошта ако имате какви било прашања во текот на процесот, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Оваа бенто кутија е изработена од пп материјал, цврст и издржлив, еднократно, дизајн на тока, удобен прекинувач, со рачка, многу лесен и пренослив, лесен за носење. Со двослоен дизајн на бенто кутија, тој е запечатен и отпорен на истекување, што може да спречи истекување на храната во кутијата или излегување на мириси и да ја одржува храната свежа. Паметниот дизајн на преградата спречува мешање на храната заедно, одделува зеленчук, овошје и закуски, го одржува оригиналниот вкус на храната и ви овозможува да уживате во вкусноста на бентото!. Големина на бенто кутија : должина : 15,5 см/6,1 инчи, ширина : 13,5 см/5,3 инчи, висина : 11 см/4,3 инчи, должина на лажица : 13 см/5,1 инчи, ве молиме внимателно проверете го деталниот цртеж пред да ја поставите нарачката, пакетот е двослојна бенто кутија, лажица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката