.

.

Акфриепбј Мини Неблагодарна Работа Мултифункционален Пренослив Мини Елипсовиден Степер, Опрема За Фитнес За Стапала За Џогирање

Акфриепбј Мини Неблагодарна Работа Мултифункционален Пренослив Мини Елипсовиден Степер, Опрема За Фитнес За Стапала За Џогирање

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Потпирачот за раце од пена е поудобен Постојат копчиња на потпирачот за раце, така што лесно можете да започнете/забрзате/запрете. Led МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН дисплеј додека се движите, секогаш знајте ја нивната состојба на движење, за да ја видите сопствената брзина на возење велосипед / растојание / време / потрошени калории и слично.Дизајн на предните тркала на жолчниот меур, уникатен преден валјак уред, иновативен дизајн, имплементација на клучен чекор магнетрон, особено додавање на метални влошки за да се спречи гребење на подот. додадете специјален уред за рачна рачка, дизајниран да им донесе на блиските пријатели на срцето сместени во секој агол од вашиот дом, кујнските ормари.Ветете го копчето за прилагодување на варисторот за прилагодување на отпорноста и брзината на елипсовидната машина според личната способност и режимот на џогирање, движењата На пресврт, издржливоста на вежбањето во исто време, потрошувачката на големи количини на маснотии. + практични нелизгачки ракавици за стабилен и сигурен, елипсовиден чекор апарат органометален врв на лизгање на две цевки, за време на движењето на механичката стабилност значително го подобри вашето движење побезбедно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката