.

.

стакло за Вино Чаши За Вода Чаши Проѕирно Стакло За Пиење Виски Стакло 4 Мл Рачно Разнесено Погодно За Шкотска, Бурбон, Вино И Коктел Пијалоци Чаши за Пиење чаша за в?

стакло за Вино Чаши За Вода Чаши Проѕирно Стакло За Пиење Виски Стакло 4 Мл Рачно Разнесено Погодно За Шкотска, Бурбон, Вино

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Безвременскиот и елегантен дизајн ќе импресионира во годините што доаѓаатПодлогата од цврсто дрво спречува истурање вода на масата за време на употребата и лесно се чисти.Зачудувачки висок квалитет им дава максимална јасност и осветленост, обезбедува одлична јасност, е многу погодна за бурбон и Шкотско виски.Може да држи коцки мраз, едноставни и елегантни, да ги импресионира вашите гости на забавата со овие одлични чаши за виски, тие блескаат под светлината, Гарантирано ќе направат секој пијалок да изгледа одлично, тоа е одличен додаток на вашата трпеза!.Одлична вредност за парите, одличен подарок за секоја пригода. Тоа е совршен подарок за мажи или жени на роденден, Ден На Мајката или Ден на Таткото, свршувачка, годишнина од венчавката, крштевање или Божиќ. Безвременскиот и елегантен дизајн ќе импресионира во годините што доаѓаат.Подлогата од цврсто дрво спречува истурање вода на масата за време на употребата и лесно се чисти.Зачудувачки висок квалитет им дава максимална јасност и осветленост, обезбедува одлична јасност, е многу погодна за бурбон и Шкотско виски.Може да држи коцки мраз, едноставни и елегантни, да ги импресионира вашите гости на забавата со овие одлични чаши за виски, тие блескаат под светлината, Гарантирано ќе направат секој пијалок да изгледа одлично, тоа е одличен додаток на вашата трпеза!.

Декларирани спецификации

120ml / 4oz:
Applicable places:
family, bar, birthday, restaurant, bachelor party, holiday, wedding, etc.
HIGHLY VERSATILE:
Add these durable wine glasses to your permanent collection, for your home bar, at special events, for restaurants, hotels or other locals and make sure your guests or customers enjoy a complete wine tasting experience!

Комплементите на стоката