.

.

Лхх Нерѓосувачки Челик Вокер Алуминиумска Легура Постари Вокер Четири Нозе Патерици

Лхх Нерѓосувачки Челик Вокер Алуминиумска Легура Постари Вокер Четири Нозе Патерици

Оценка на стоката:

DEN 736.00
Достапност
Производот е достапен

Задебелен ѕид на цевки, додавајќи легирани елементи на челик за да се добие висока јачина и одлична пластичност Трислоен додаток за вшмукување, надградена технологија против лизгање, цврст стисок, високи безбедносни перформанси. Тоалетот за сквотирање се менува во тоалет за седење, намалувајќи ја вкочанетоста на нозете по долго сквотирање, гумената подлога за стапала не се лизга и има силен стисок. Складирање и преносливост на преклопување со едно копче, притиснете и држете ги преклопните џамлии може лесно да се спакуваат, малата големина е попогодна за патување. Лесен и заштеда на труд, нелизгачки и стабилен, главното тело е изработено од висококвалитетна алуминиумска легура, постарите лица лесно можат да ја подигнат. Задебелен ѕид на цевки, додавајќи легирани елементи на челик за да се добие висока јачина и одлична пластичност. Трислоен додаток за вшмукување, надградена технологија против лизгање, цврст стисок, високи безбедносни перформанси. Тоалетот за сквотирање се менува во тоалет за седење, намалувајќи ја вкочанетоста на нозете по долго сквотирање, гумената подлога за стапала не се лизга и има силен стисок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката