.

.

КЛХГ Висок Капацитет Виски Очила За Свадба Партија Дома Бар Хотел Ресторан Канцеларија Декорација

КЛХГ Висок Капацитет Виски Очила За Свадба Партија Дома Бар Хотел Ресторан Канцеларија Декорација

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Кристално стакло материјал : висококвалитетно кристално стакло без олово, здраво и еколошки Текстурата е цврста и издржлива и не е лесна за носење. Фина уста : устата на шишето е тенка, мазна, мазна, без меурчиња. Врежана декоративна текстура : телото на шишето е кристално чисто, со врежано цветно тело, а изгледот е модерен и трендовски. Употреба : домашна употреба, деловни подароци, корпоративни подароци. Избрани суровини, транспарентни и јасни. Свилен и тежок, што ви носи исклучителен квалитет на живот. Кристално стакло материјал : висококвалитетно кристално стакло без олово, здраво и еколошки. Текстурата е цврста и издржлива и не е лесна за носење. Фина уста : устата на шишето е тенка, мазна, мазна, без меурчиња. Врежана декоративна текстура : телото на шишето е кристално чисто, со врежано цветно тело, а изгледот е модерен и трендовски. Употреба : домашна употреба, деловни подароци, корпоративни подароци. Избрани суровини, транспарентни и јасни. Свилен и тежок, што ви носи исклучителен квалитет на живот. Кристално стакло материјал : висококвалитетно кристално стакло без олово, здраво и еколошки. Текстурата е цврста и издржлива и не е лесна за носење.Фина уста : устата на шишето е тенка, мазна, мазна, без меурчиња.Врежана декоративна текстура : телото на шишето е кристално чисто, со врежано цветно тело, а изгледот е модерен и трендовски.Употреба : домашна употреба, деловни подароци, корпоративни подароци.Избрани суровини, транспарентни и јасни. Свилен и тежок, што ви носи исклучителен квалитет на живот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката