.

.

VXB Бренд Јапонија MJC-65-BL 9/16 инчи до 1 1/4 Инчен Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 1/4 Инчен Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијамет?

VXB Бренд Јапонија MJC-65-BL 9/16 инчи до 1 1/4 Инчен Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 1/4 Инчен

Оценка на стоката:

DEN 520.00
Достапност
Производот е достапен

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 9/16 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 1/4 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, Nbk Јапонија MJC-65-BL 9/16 инчи до 1 1/4 инчи флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија MJC-65-BL 9/16 инчи до 1 1/4 инчи Флексибилна Спојка од типот на Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 9/16 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 1 1/4 Инчи Должина на спојката : 90 Надворешен Дијаметар на спојката : 65 материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)653590152.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката