.

.

Клип-На Карабинер Џеб Гледајте Медицинска Сестра Гледајте Мултифункционален Компас Отворач За Шишиња За Готвачи Прозрачен Отворен Спортски Часовник

Клип-На Карабинер Џеб Гледајте Медицинска Сестра Гледајте Мултифункционален Компас Отворач За Шишиња За Готвачи Прозрачен Отворен

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

1 Лесен водоотпорен дизајн, долготрајно кварцно движење. Овој часовник со тока може да се исече на прстенот на ременот, ранецот, чантата или чантата, за брзо и лесно да се знае времето. Бирајте со прозрачен покажувач/временска ознака, можете да го видите времето во темната средина. Опремен со тркало со двојна временска зона, може да го извртува тркалото, табела со двојна временска зона за да ги задоволи дневните потреби. Мултифункционален, опремен со компас, дизајн на отворач за шишиња, погоден за авантуристички активности на отворено. Лесен водоотпорен дизајн, долготрајно кварцно движење. Овој часовник со тока може да се исече на прстенот на ременот, ранецот, чантата или чантата, за брзо и лесно да се знае времето. Бирајте со прозрачен покажувач/временска ознака, можете да го видите времето во темната средина. Опремен со тркало со двојна временска зона, може да го извртува тркалото, табела со двојна временска зона за да ги задоволи дневните потреби. Мултифункционален, опремен со компас, дизајн на отворач за шишиња, погоден за авантуристички активности на отворено. Карактеристики На Производот1. Лесен водоотпорен дизајн, долготрајно кварцно движење. Овој часовник со тока може да се исече на прстенот на ременот, ранецот, чантата или чантата, за брзо и лесно да се знае времето. Бирајте со прозрачен покажувач/временска ознака, можете да го видите времето во темната средина.

Декларирани спецификации

Movement material:
quartz
Dial diameter:
46mm
Thickness:
12mm
​Length:
Mirror material:
mineral tempered glass mirror
Strap material:
alloy
Case material:
alloy
Note:
Actual color may be slightly different from the image due to different monitor and light effect.
Package Content:
- 1 x Multifunctional Watch:
Due to personal measurement technique is different, there may be 1-3mm error of the physical.Thank you for your understanding! :

Комплементите на стоката