.

.

Пијалок Подлоги Во Собата на 6 Средината На Векот Модерна Статуа Тики Колиба Атомски Бар Чаша Мат Вода Апсорбирачки Подлоги

Пијалок Подлоги Во Собата на 6 Средината На Векот Модерна Статуа Тики Колиба Атомски Бар Чаша Мат Вода Апсорбирачки Подлоги

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

Сетот На Подлоги Од 6 Направени Од Природен Дијатомит Материјал,?силен Капацитет За Апсорпција На Вода Големина : Дијаметри 4 Инчи/10см, Дебелина 0,35 Инчи/0,9 см, Погоден За Повеќето Чаши, Чаши, Чаши За Вода, Чаши За Вино и Термос Чаши. Ја Штити Вашата Маса Од Топлина Или Излевање, Правејќи Ја Масата Да Изгледа Похармонично, Чајот И Пијалоците Повкусни. Истурањето Може Лесно Да Се Избрише Со Влажна Крпа И Не Треба Да Се Извалка Ако Се Отстрани Навремено. Површината На Подлогата Ја Одржува Шемата Светла И Никогаш Не Избледува, Може Да Се Користи Дома, Во Канцеларија, Во Ресторан И Бар Итн. Совршено За Испраќање На Пријатели Како Подарок. Сетот На Подлоги Од 6 Направени Од Природен Дијатомит Материјал,?силен Капацитет За Апсорпција На Вода. Големина : Дијаметри 4 Инчи/10см, Дебелина 0,35 Инчи/0,9 см, Погоден За Повеќето Чаши, Чаши, Чаши За Вода, Чаши За Вино и Термос Чаши. Ја Штити Вашата Маса Од Топлина Или Излевање, Правејќи Ја Масата Да Изгледа Похармонично, Чајот И Пијалоците Повкусни. Истурањето Може Лесно Да Се Избрише Со Влажна Крпа И Не Треба Да Се Извалка Ако Се Отстрани Навремено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката