.

.

15-во-1 64GB 3.0 Бутабилен USB Стап Со Windows 10/11/7 | HBCD_PE_x64 PE | Kali | Ubuntu / Fedora | Debian | Arch | Centos | Open SUSE | Рок | Поп!_ОС, Сите Поддржани УЕФИ И Наследство…

15-во-1 64GB 3.0 Бутабилен USB Стап Со Windows 10/11/7 | HBCD_PE_x64 PE | Kali | Ubuntu / Fedora | Debian | Arch | Centos | Open SUSE | Рок |

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

€éx 15 во 1 Linux ®64 GB BOOTABLE LINUX USB Флеш Диск За Ubuntu 2204, Калилинукс 2022.4, Нане 21,Федора 37,Манџаро,Арх Линукс 2022,Отворена СУЗЕ, Дебијан 11, Centos 7, Роки Линукс 9. 04,HBCD_PE_x64 ЈП, Победа 7, Победа 10,Победа 11. Сите поддржуваат хардвер од 64 бита, освен еден Пеперминт 32 бита за постар КОМПЈУТЕР. Quomebooks и уреди базирани на РАКА, работи со лаптоп и десктоп КОМПЈУТЕР на која било марка, наследство BIOS или подигнување НА UEFI. €_Поддржано UEFI и Наследство ● 100% може да подигне КОЈ БИЛО КОМПЈУТЕР/Лаптоп, Силна Компатибилност, секое прашање за подигање треба само да го оневозможи "Безбедното Подигање", 100% работа, проверете ја сликата-5. Системите доаѓаат од официјалните слики за да можете да ги користите со доверба. Ве молиме ажурирајте ги системите додека ги користите доколку официјални јавни нови верзии. € ® Инструкции € електронски PDF Линк : bit.ly/instruction-pdf /поддршката на Клиентите од експертите На Линукс е подготвена за 24 часа / 7 дена. Слободно контактирајте за какви било прашања. СЕКОЈ USB тоа тестирани за да бидете сигурни дека тоа чизми. Лесен ЗА користење, ВРВЕН КВАЛИТЕТ USB стапчиња. €éx 15 во 1 Linux ®64 GB BOOTABLE LINUX USB Флеш Диск За Ubuntu 22.04, Калилинукс 2022.4, Нане 21,Федора 37,Манџаро,Арх Линукс 2022,Отворена СУЗЕ, Дебијан 11, Centos 7, Роки Линукс 9. 04,HBCD_PE_x64 ЈП, Победа 7, Победа 10,Победа 11. Сите поддржуваат хардвер од 64 бита, освен еден Пеперминт 32 бита за постар КОМПЈУТЕР. Quomebooks и уреди базирани на РАКА, работи со лаптоп и десктоп КОМПЈУТЕР на која било марка, наследство BIOS или подигнување НА UEFI.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката