.

.

Сакам Мајами Патување Кригла Смешни Подарок Идеја Новина Замолчени Кафе Чај 14оз Нерѓосувачки Челик

Сакам Мајами Патување Кригла Смешни Подарок Идеја Новина Замолчени Кафе Чај 14оз Нерѓосувачки Челик

Оценка на стоката:

DEN 367.52
Достапност
Производот е достапен

СОВРШЕН ПОДАРОК : Уникатна идеја за подарок за вашите пријатели и семејство Изненадете ги На Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Божиќ, годишнини, родендени, пензионирање или само задоволете се! Идеален хумористичен подарок за вашата мајка, тато, брат, сестра, момче, девојка, сопруг, сопруга, учител, соработници или шеф!. РАЧКА ЗА ЛЕСНО ДРЖЕЊЕ : ова држи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот. Заостреното дно се вклопува во стандарден држач за чаши за автомобили. Капакот има отвор за лизгање и коси површина за пиење. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : оваа оригинална чаша за пиење е поддржана од нашата целосна гарантна политика. Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте со нас и ние ќе го направиме тоа право. Вашето задоволство е 100% загарантирано. ПОТРАЈНИ : Изработени Од нерѓосувачки челик за издржливост. Дебелиот ДВОЕН ЅИД помага топли пијалоци топли и ладни пијалоци да бидат ладни далеку подолго од просечната кригла. Капакот е безбеден за миење садови и отпорен на кршење. ПЕЧАТЕНИ И ИСПОРАЧАНИ ОД САД : сите наши комични шолји за кафе се печатени, спакувани и испорачани од Сад, можете да се опуштите и да уживате во секојдневното утринско кафе, чај или топло чоколадо во удобноста на вашиот дом со најдобрата кригла на пазарот. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или ќе ја исправиме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката