.

.

1800мах Замена На Батеријата ЗА Т100К БАТ-7000М

1800мах Замена На Батеријата ЗА Т100К БАТ-7000М

Оценка на стоката:

DEN 270.24
Достапност
Производот е достапен

Тип на батерија : Ли-јон, Напон : 37 V, Капацитет : 1800m Ah, WH : 6. Компатибилни Модели : T100 K. P/N : BAT-7000 M. Сертифициран СО UN38. 3, MSDS, ISO9001, Ro HS, CE. Целосна Наплата или Бесплатна Замена без Причина за 60 Дена. Тип на батерија : Ли-јон, Напон : 3.7 V, Капацитет : 1800m Ah, WH : 6. Компатибилни Модели : T100 K. P/N : BAT-7000 M. Сертифициран СО UN38. 3, MSDS, ISO9001, Ro HS, CE. Целосна Наплата или Бесплатна Замена без Причина за 60 Дена. Ние сме професионален снабдувач на батерии. Нудиме повеќе од 10.000 видови батерии, снабдуваме висококвалитетни батерии за дигитални фотоапарати, камери, PDA, mp3 плеери, преносни Двд-А, тетратки и лаптопи, GPS, Мобилни / Мобилни телефони и други квалитетни производи, во речиси секое поле. - Компатибилен Бренд : - Компатибилни Модели : Т100К-Број На Дел : Лилјак-7000м Совети Пред Купувањето ве Молиме внимателно потврдете ги компатибилните модели и бројот на делот од батеријата пред да го купите. Секое прашање, ве молиме испратете ни е-пошта. ние ќе ви дадеме професионални предлози.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката