.

.

Знаме На Аз Јужна Каролина Знаме на Маса 5 х 8 - Американска Држава Каролин Ду Суд Биро Знаме 21 х 14 см-Црн Пластичен Стап И Основа

Знаме На Аз Јужна Каролина Знаме на Маса 5 х 8 - Американска Држава Каролин Ду Суд Биро Знаме 21 х 14 см-Црн Пластичен Стап И Основа

Оценка на стоката:

DEN 111.20
Достапност
Производот е достапен

Завршна обработка : Топло намалување Виси : Црна основа и столб. Материјал : 100% Полиестер-Пластичен пол. Употреба : Внатрешна декорација. Завршна обработка : Топло намалување. Виси : Црна основа и столб. Материјал : 100% Полиестер-Пластичен пол. Употреба : Внатрешна декорација. 5" х 8 " американската држава Јужна Каролина Табела Знамиња - Оваа Табела Знаме На Јужна Каролина е направен од полиестер и содржина црна пластична стап и црна пластична основа. Овој производ е оригинален производ НА брендот АЗ ЗНАМЕ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката