.

.

Кабилок Ѕид Куки Ѕид Куки 2 парчиња Ѕид Монтирање Куки Смола Палто Куки Молив Форма Симпатична Клуч Капут Облека Пешкир Наметка Куки Ѕид Закачалки За Дома Ѕид Украс

Кабилок Ѕид Куки Ѕид Куки 2 парчиња Ѕид Монтирање Куки Смола Палто Куки Молив Форма Симпатична Клуч Капут Облека Пешкир Наметка Куки Ѕид Закачалки

Оценка на стоката:

DEN 1036.80
Достапност
Производот е достапен

??Куки За Монтирање на ѕид Куки За Смола Куки За Палто Со Молив Симпатична Клучна Капа Облека Крпа Наметка Куки Ѕидни Закачалки За Украси На Домашни Ѕидови, со усвојување на добри и премиум материјали, издржливи и отпорни на абење ??Кука е убав организатор за кујна, дневна соба, спална соба, ходник, работна соба, бања, балкон. ??Овие ѕидни куки во облик на молив се практични и удобни, така што лесно можете да ја инсталирате куката на ѕидот или вратата. ??Лесен е за употреба, мултифункционален, издржлив и практичен и има силна носивост. ??Погоден за повеќето стилови на завршна обработка на бања. Можете да ја користите куката за бањарка, крпа, палто, торба и други материјали за туширање или потешки предмети без да се грижите за куката ќе се скрши поради тежината, а не лесно да падне. Опис дали барате ѕидна кука? Дали сакате вашата соба да изгледа уредно и чисто? Овој едноставен стил ѕид закачалка ќе биде прекрасен избор за вас. Изработен е од материјал од висока класа, погоден за складирање на вашите предмети на организиран начин. Тоа мора да биде еден од вашите најдобри избори.Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Големина На Смола : 9, 50Х5, 00Х5, 00см/3, 73Х1, 97Х1 ,97ин (голем)-Големина : 7, 40Х4, 00Х4, 00см/2, 91Х1, 57Х1, 57ин (мал)- со усвојување на добри и премиум материјали, тој е издржлив и отпорен на абење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката