.

.

ДЕМДАКО Опуштете Се Обнови Освежи Сина 16 унца Каменина Медитација Кафе Кригла

ДЕМДАКО Опуштете Се Обнови Освежи Сина 16 унца Каменина Медитација Кафе Кригла

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Се одликува со спирален дизајн со чувство на читање "Опуштете Се, Обновете, Освежете"; Загрејте ги двете раце и срцето Изработени од Керамичка каменина; безбедна Микробранова Печка и машина за миење садови. Содржи приближно 16 унци од вашиот омилен топол или ладен пијалок и е висок приближно 4 инчи и 3,75 инчи во дијаметар. Креативен подарок за забава за загревање на куќата за да ги расипе со малку дополнителна љубов. Од Колекција Тивки Моменти; Содржани во заштитно пакување, подготвени за подароци. Се одликува со спирален дизајн со чувство на читање "Опуштете Се, Обновете, Освежете"; Загрејте ги двете раце и срцето. Изработени од Керамичка каменина; безбедна Микробранова Печка и машина за миење садови. Содржи приближно 16 унци од вашиот омилен топол или ладен пијалок и е висок приближно 4 инчи и 3,75 инчи во дијаметар. Креативен подарок за забава за загревање на куќата за да ги расипе со малку дополнителна љубов. Од Колекција Тивки Моменти; Содржани во заштитно пакување, подготвени за подароци. Загрејте ги рацете и срцето со нашата Релаксирана Кригла За Медитација. Оваа рачно изработена, каменина кригла е креативен подарок за љубителот на кафето да ги расипе со малку дополнителна љубов! Големина : 3.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката