.

.

ВИКДД Кујнски Садови Решетка За Сушење Садови Корпа За Чување Корпа За Одводнување Полици За Садови Држач За Садови Организатор

ВИКДД Кујнски Садови Решетка За Сушење Садови Корпа За Чување Корпа За Одводнување Полици За Садови Држач За Садови Организатор

Оценка на стоката:

DEN 3985.44
Достапност
Производот е достапен

Идеален за садови за складирање садови и друг кујнски прибор, одржувајќи ги суви и безбедни Лесно за чистење. Садот за капење прибор за јадење може да се отстрани. Издржлив и Лесен за чистење. Заштедете простор за правење на вашиот простор поуреден. Задолжително за секое домаќинство. Идеален за садови за складирање садови и друг кујнски прибор, одржувајќи ги суви и безбедни. Лесно за чистење. Садот за капење прибор за јадење може да се отстрани. Издржлив и Лесен за чистење. Заштедете простор за правење на вашиот простор поуреден. Задолжително за секое домаќинство. Идеален за садови за складирање садови и друг кујнски прибор, одржувајќи ги суви и безбедни.Лесно за чистење. Садот за капење прибор за јадење може да се отстрани.Издржлив и Лесен за чистење.Заштедете простор за правење на вашиот простор поуреден.Задолжително за секое домаќинство. Боја : Розова/Сина.Вклучен пакет : 1*Решетка За Складирање " Белешки : Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см.Решетката за одвод е изработена од нерѓосувачки челик, што го олеснува чистењето, така што оваа решетка за садови е издржлива.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката