.

.

Iphone X Случај, Капсула-Случај Хибридни Фузија Двослоен Удар Отпорни Борба Kickstand Случај за iPhone X -

Iphone X Случај, Капсула-Случај Хибридни Фузија Двослоен Удар Отпорни Борба Kickstand Случај за iPhone X -

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Дизајниран Да Одговара : i Phone X / i Phone 10 Висококвалитетна Силиконска Гума и Тврд Поликарбонат Компјутер Пластичен Хибриден Двослоен Случај Го Штити Вашиот Телефон од Секојдневни Испакнатини и гребнатини. Лесна Инсталација; Лесен Пристап до сите Копчиња и Порти; Вградениот Држач За Удари Поддржува Гледање Без Раце. Висококвалитетен Дизајн Случај Печатени и Испратени ОД САД. Телефонот Не Е Вклучен; Заштитник На Екранот Не Е Вклучен. Дизајниран Да Одговара : i Phone X / i Phone 10. Висококвалитетна Силиконска Гума и Тврд Поликарбонат Компјутер Пластичен Хибриден Двослоен Случај Го Штити Вашиот Телефон од Секојдневни Испакнатини и гребнатини. Лесна Инсталација; Лесен Пристап до сите Копчиња и Порти; Вградениот Држач За Удари Поддржува Гледање Без Раце. Висококвалитетен Дизајн Случај Печатени и Испратени ОД САД. Телефонот Не Е Вклучен; Заштитник На Екранот Не Е Вклучен. Оваа Капсула Case® Хибридна Фузија Двослоен Отпорен На Удари Борбен Kickstand Случај е специјално дизајниран да одговара на вашиот i Phone X со премиум силиконска гума и тврд поликарбонат компјутер пластичен хибриден материјал кој нуди извонредна заштита на телефонот и уникатен изглед за да одговара на вашиот животен стил! Capsule Case® е регистрирана Трговска Марка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката