.

.

Моџо Монета Среќа Коцкари Монета

Моџо Монета Среќа Коцкари Монета

Оценка на стоката:

DEN 390.40
Достапност
Производот е достапен

Носете ја оваа монета моџо за лична сила и среќа во сите работи Изработен од двострана калај без олово со златна завршница, овој шарм не доаѓа со синџир. Со дијаметар од 1 1/8", монетите од мојо често се користат во вреќи со грис-грис или кој било друг вид на магија за подобрување на среќата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката