.

.

XtremeVision Ентериер ПРЕДВОДЕНА За Chevy Tahoe 2007-2014 Кул Бела Внатрешни РАБОТИ LED Комплет + Алатка За Инсталација

XtremeVision Ентериер ПРЕДВОДЕНА За Chevy Tahoe 2007-2014 Кул Бела Внатрешни РАБОТИ LED Комплет + Алатка За Инсталација

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Кул Бел ВНАТРЕШЕН ПРЕДВОДЕН Пакет за 2007-2014 Чеви Тахо Содржина на пакетот( 12 ПАРЧИЊА) : светла За Мапи (2), светло За Купола (4), Светло За Багажникот (2), Светла за Лиценца (2), Резервни светла (2). 5 X Посветла Од Фабричките Светилки. Трае 10 ПАТИ Подолго. 50% Помала Потрошувачка На Енергија. СИТЕ LED светилки се 100% Приклучок И Инсталација Игра. Нема Потреба Од Модификација. Вклучена Е Бесплатна Алатка За Инсталација. 2 Година Кавга Слободен Гаранција-Во Живо Техничка Поддршка преку Телефон И Е-пошта. Кул Бел ВНАТРЕШЕН ПРЕДВОДЕН Пакет за 2007-2014 Чеви Тахо. Содржина на пакетот( 12 ПАРЧИЊА) : светла За Мапи (2), светло За Купола (4), Светло За Багажникот (2), Светла за Лиценца (2), Резервни светла (2). 5 X Посветла Од Фабричките Светилки. Трае 10 ПАТИ Подолго. 50% Помала Потрошувачка На Енергија. СИТЕ LED светилки се 100% Приклучок И Инсталација Игра. Нема Потреба Од Модификација. Вклучена Е Бесплатна Алатка За Инсталација. 2 Година Кавга Слободен Гаранција-Во Живо Техничка Поддршка преку Телефон И Е-пошта. Xtreme Vision LED Внатрешен Пакет доаѓа со се што ви треба за да ги надградите вашите внатрешни светла НА ЛЕР.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката