.

.

Богата Зелена Долина Ремен За Градите, Монитор За Отчукувањата На Срцето Прилагодлив Ремен За Замена се Вклопува за Ременот мз 3 мз-1

Богата Зелена Долина Ремен За Градите, Монитор За Отчукувањата На Срцето Прилагодлив Ремен За Замена се Вклопува за Ременот мз 3 мз-1

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Оваа замена одговара ЗА МЗОН мз-3 Прилагодлива големина На Носење помеѓу S : 21.6 " инч /55-70 см;. Ве молиме проверете го моделот на мониторот на отчукувањата на срцето и големината на носењето пред да нарачате;. Ременот е мек и удобен, лесен за употреба и чистење. Со цел да се продолжи работниот век на ременот, се препорачува да се мие рачно и да се исуши природно по секоја употреба;. Ве молиме често користете го мониторот за отчукувањата на срцето секој ден, се препорачува да го замените ременот на секои 3-6 месеци, за да одржите висока точност во мерењето на сигналот за отчукувањата на срцето;. ЗАБЕЛЕШКА : Само Ремен За Ремен, проверете го моделот на мониторот на отчукувањата на срцето и големината на носењето пред да нарачате. Ременот за градите на мониторот за отчукувањата на срцето е прилагодлив ремен за замена што одговара ЗА MYZONE MZ-3 2. Карактеристики : Мекиот еластичен ремен обезбедува удобно вклопување. Лесен за употреба, чист, издржлив, високо ефикасен и стабилен. Меките ткаенини и адаптивните електроди го прават исклучително чувствителен на електричните сигнали на вашето срце.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката