.

.

Ancus 4pcs Неткаен Семејство Заштедете Простор Торба За Складирање Кревет Под Плакарот Кутија За Складирање Облека Разделувач На Облека Организатор На Јорган Торба Ор

Ancus 4pcs Неткаен Семејство Заштедете Простор Торба За Складирање Кревет Под Плакарот Кутија За Складирање Облека Разделувач На Облека Организатор

Оценка на стоката:

DEN 579.52
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Неткаен Материјал Карактеристика : Еколошки. Карактеристика : Преклопување. Стил : Јапонски Стил. Форма : Плоштад. Материјал : Неткаен Материјал. Карактеристика : Еколошки. Карактеристика : Преклопување. Стил : Јапонски Стил. Форма : Плоштад. Специфики на предметот : Материјал : Неткаен Материјал Карактеристика : Еко-Пријателска Карактеристика : Стил На Преклопување : Јапонски Стил : Плоштадпроизвод : Организатор На Облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката