.

.

Адаптал 9325-08-20Х1, 5 Серија 9325 Јаглероден Челик Директно Фиксен Адаптер, 1/2 -14 Машки нпт х М20Х1, 5 Женски Метрички, Нпт х Метрички, Јаглероден Челик

Адаптал 9325-08-20Х1, 5 Серија 9325 Јаглероден Челик Директно Фиксен Адаптер, 1/2 -14 Машки нпт х М20Х1, 5 Женски Метрички, Нпт х Метрички,

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Број на единици : 1 Димензии на пакетот : 2,0 л х 2,0 Ч х 2,0 В (инчи). Произведено во Сад. Тежина на пакетот : 0,12 фунти. Адаптал Серија 9325 јаглероден челик директно фиксен адаптер. Адаптал е специјализиран за конверзија на хидраулични адаптери и фитинзи, помеѓу меѓународни ("метрички") и Американски ("Империјални") типови на конци. Тие вклучуваат Британски (BSPP, & bspt), JIS, kobelco, komatsu, и метрика на меѓународната страна, КАКО и JIC, NPT, orfs, и SAE орб за типови на империјална нишка. Индустриите што се служат вклучуваат градежништво, рударство/агрегати, целулоза и хартија, земјоделство, производство, индустриски, морски, воздушни, воени, ОЕМ и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката