.

.

МАШИНИ ЗА Нокти SUAXANY Поставени За Мажи Жени, Екстра Остри Нерѓосувачки Челик Ноктите Машина, Ножици За Нокти Возрасни За Дебели Или Вродени Нокти, Прскање Доказ Вод?

МАШИНИ ЗА Нокти SUAXANY Поставени За Мажи Жени, Екстра Остри Нерѓосувачки Челик Ноктите Машина, Ножици За Нокти Возрасни За Дебели Или Вродени

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

●3-Пакувајте Дневни Ножици За Нокти ● комплетот за ножици за нокти вклучува машинки за нокти за нокти за возрасни и машинка за нокти Со закривени рабови, мали вродени машинки за нокти Нашиот комплет за нокти за нокти може да ги задоволи сите ваши потреби за потстрижување на ноктите на нозете, дебели и вродени нокти. ①Остри, Но Никогаш Не Поделени Нокти . Тримерот за Нокти има остри и добро порамнети сечила за лесно кастрење и спречување на назабени рабови без кинење или разделување на ноктите. Тој е цврст и лесен за употреба. ●Нелизгачко И Совршено Вклопување} дизајнот На рачката Против лизгање може да помогне во подобра контрола на комплетот за машинка за нокти. Закривеното сечило е во форма на полумесечина за совршено вклопување за обликот на ноктите, така што кастрењето ќе биде многу полесно. ●Одличен Квалитет● закривеното сечило е секундарно изострено за да се зголеми цврстината. Секачот за нокти може да постигне совршен ефект на кастрење без нерамни edges.It може да ги направи вашите нокти мазни со совршено кастрење и декорација. ①Погодност сетот За Маникир доаѓа со 11*8*2см, комплетот за маникир доаѓа со пренослива извонредна кутија.Можете да ги ставите додатоците за уметност за нокти во вашите модни чанти, лесни и Практични. ●3-Пакувајте Дневни Ножици За Нокти ● комплетот за ножици за нокти вклучува машинки за нокти за нокти за возрасни и машинка за нокти Со закривени рабови, мали вродени машинки за нокти. Нашиот комплет за нокти за нокти може да ги задоволи сите ваши потреби за потстрижување на ноктите на нозете, дебели и вродени нокти. ①Остри, Но Никогаш Не Поделени Нокти . Тримерот за Нокти има остри и добро порамнети сечила за лесно кастрење и спречување на назабени рабови без кинење или разделување на ноктите. Тој е цврст и лесен за употреба. ●Нелизгачко И Совршено Вклопување} дизајнот На рачката Против лизгање може да помогне во подобра контрола на комплетот за машинка за нокти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката