.

.

Г. Е. Т. Претпријатија 6620-БП 20 мл. Тамблер Пепси, Блу

Г. Е. Т. Претпријатија 6620-БП 20 мл. Тамблер Пепси, Блу

Оценка на стоката:

DEN 2667.84
Достапност
Производот е достапен

Еко-пријателски : изработен од издржлива и повеќекратна пластика од висока класа-оди зелено! измијте ги и повторно користете ги овие очила за 100+ перења Издржлив : отпорен на кршење и отпорен на кршење-изгледа и се чувствува како стакло, но со издржливост на комерцијалната пластика да издржи дури и најнесмасните гости. Насекаде : совршен за собири во затворени простории, големи забави, дворови, барови на отворено, настани на отворено, излети, па дури и кампување. Земја на потекло : Тајван. Еко-пријателски : изработен од издржлива и повеќекратна пластика од висока класа-оди зелено! измијте ги и повторно користете ги овие очила за 100+ перења. Издржлив : отпорен на кршење и отпорен на кршење-изгледа и се чувствува како стакло, но со издржливост на комерцијалната пластика да издржи дури и најнесмасните гости. Насекаде : совршен за собири во затворени простории, големи забави, дворови, барови на отворено, настани на отворено, излети, па дури и кампување. Земја на потекло : Тајван. Нуди еднократно, безбедно за миење садови, висококвалитетни пластични садови за пиење од ресторан кои имаат ист изглед и тежина како стакло или керамика, но е безбеден за употреба во затворени простории или на отворено дури и со вашите најнесмасни гости.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката