.

.

Мини калкулатор, 2 во 1 калкулатор и синџир на клучеви, електронски калкулатор во боја на бонбони со силиконски копчиња, преносен калкулатор за ланци на џеб за џебни

Мини калкулатор, 2 во 1 калкулатор и синџир на клучеви, електронски калкулатор во боја на бонбони со силиконски копчиња, преносен калкулатор

Оценка на стоката:

DEN 142.88
Достапност
Производот е достапен

Преносен калкулатор - Ова е стилски преносен калкулатор со обоени мониста, мали и компактни, само 24g, дури и ако е ставен во торбата, нема да заземе простор Изглед во боја на бонбони, свежо и прекрасно визуелно искуство. Дизајн на ланец на клучеви - Со дизајн на приврзок за приврзок, може да се носи насекаде. Постојат симпатична декорација на мали sвона, не само што може да се користи како украси, туку може да се користи и за виси клучеви, удобни и едноставни. 8 -цифрен дисплеј - Силиконските копчиња се меки и удобни. 8-цифрениот дисплеј може да ги реши вашите општи проблеми со пресметката. Квалитетен материјал - Користење на висококвалитетен ПВЦ материјал + Метален дизајн на клуч, едноставен стил, свеж и модерен. Тоа е одличен подарок за колегите, децата и пријателите. Гаранција за квалитет - Ние ќе ви понудиме замена или поврат доколку имате проблеми со вашиот производ. Mu-til-избор за вашите опции да ви го дадете најдоброто искуство. Преносен калкулатор - Ова е стилски преносен калкулатор со обоени мониста, мали и компактни, само 24g, дури и ако е ставен во торбата, нема да заземе простор. Изглед во боја на бонбони, свежо и прекрасно визуелно искуство. Дизајн на ланец на клучеви - Со дизајн на приврзок за приврзок, може да се носи насекаде. Постојат симпатична декорација на мали sвона, не само што може да се користи како украси, туку може да се користи и за виси клучеви, удобни и едноставни. 8 -цифрен дисплеј - Силиконските копчиња се меки и удобни. 8-цифрениот дисплеј може да ги реши вашите општи проблеми со пресметката. Квалитетен материјал - Користење на висококвалитетен ПВЦ материјал + Метален дизајн на клуч, едноставен стил, свеж и модерен. Тоа е одличен подарок за колегите, децата и пријателите.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Material:
PVC
Color:
Green , Pink , Gray Purple , Blue (Optional)
Size:
Approx. 5.5 * 4 * 0.7 cm , 2.1 * 1.5 * 0.2 inch
Weight:
Approx. 36 g
Package List:
1 * Calculator:
Note:
1.Please allow 1 3 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2.Monitors are not calibrated same , item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Комплементите на стоката