.

.

Конектор за црево на цевководот бакар 180 прицврстувања на цевки за водовод на лактот Вода гасно масло за заварување на заварувањето на зглобот на зглобот 180 степени

Конектор за црево на цевководот бакар 180 прицврстувања на цевки за водовод на лактот Вода гасно масло за заварување на заварувањето

Оценка на стоката:

DEN 317.44
Достапност
Производот е достапен

Врска со црево со навојно црево Идеално за градинарски црева, уреди за наводнување, мијалници со висок притисок, чешми, прскалки за тревници и млазници за вода. Материјал : TP2 бакар. Внатрешен дијаметар : 16мм. Дебелина на wallидот : 1,2мм. Централно растојание : 48. Врска со црево со навојно црево. Идеално за градинарски црева, уреди за наводнување, мијалници со висок притисок, чешми, прскалки за тревници и млазници за вода. Материјал : TP2 бакар. Внатрешен дијаметар : 16мм. Дебелина на wallидот : 1,2мм. Централно растојание : 48. Користете ги конекторите за црево за да ја олесните инсталацијата. Адаптерот за лесно поврзување и отворен и отворен се обезбедува тесна, безбедна и без протекување врска. Самоматеријал : TP2 Bapperinner Dialeter : 16mmwall Дебелина : 1,2 mmcenter Растојание : 48 USS : климатизација и ладење, водовод хардвер, снабдување со ладна и топла вода, грејачи на вода за гас, инженерски машини, опрема за ладење, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката