.

.

Sport -Tek - Colorblock Raglan јакна. JST60

Sport -Tek - Colorblock Raglan јакна. JST60

Оценка на стоката:

DEN 484.64
Достапност
Производот е достапен

Jerseyерси, полиестер, мрежа Само миење на рацете. 100% полиестерска обвивка. Артикулирани лакти за поголема подвижност. Половина еластична, половина само-ткаенини манжетни за удобност. Странични џебови. Jerseyерси, полиестер, мрежа. Само миење на рацете. 100% полиестерска обвивка. Артикулирани лакти за поголема подвижност. Половина еластична, половина само-ткаенини манжетни за удобност. Странични џебови. Лесен врвен слој, оваа нова јакна зазема непредвидливо време со атлетско блокирање на бои, извонредна функционалност и исклучителна дишеност. 100% полиестерска школка со дрес се поставува со мрежни вметнувања во густини за дополнителна артикулирана лакти за здив за поголема мобилност половина еластична, половина само-ткаенини манжетни за удобни џебови за удобност, цртање по полите со превртување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката