.

.

Век Носете 35 Лесни Седишта За Новороденчиња, Бери

Век Носете 35 Лесни Седишта За Новороденчиња, Бери

Оценка на стоката:

DEN 345.44
Достапност
Производот е достапен

ЧУВАЈТЕ ГО ЛЕСНО : ова ултра лесно седиште за автомобил за новороденчиња тежи нешто помалку од 7 килограми СРЕЌНА КОЛЕКЦИЈА НА ПЛАНЕТИ : Ткаенините направени со рециклирани материјали Како дел од Нашето Ветување Дека Ќе Рециклираат, Повторно Ќе Замислат и Ќе Вратат. СВРТЕН НАНАЗАД ЗА МАЛКУ ОД 4-35 ФУНТИ : вистинската големина за вашето бебе мечка. ЧУВА БЕЗБЕДНА ЗАШТИТА : Дизајниран И тестиран за да помогне да се обезбеди безбедна и сигурна заштита за да можете да се фокусирате на патот што претстои. ЗАШТИТА ОД СТРАНИЧЕН УДАР : Страничен удар тестиран за задржување на патниците со или без основа. ЧУВАЈТЕ ГО ЛЕСНО : ова ултра лесно седиште за автомобил за новороденчиња тежи нешто помалку од 7 килограми. СРЕЌНА КОЛЕКЦИЈА НА ПЛАНЕТИ : Ткаенините направени со рециклирани материјали Како дел од Нашето Ветување Дека Ќе Рециклираат, Повторно Ќе Замислат и Ќе Вратат. СВРТЕН НАНАЗАД ЗА МАЛКУ ОД 4-35 ФУНТИ : вистинската големина за вашето бебе мечка. ЧУВА БЕЗБЕДНА ЗАШТИТА : Дизајниран И тестиран за да помогне да се обезбеди безбедна и сигурна заштита за да можете да се фокусирате на патот што претстои. ЗАШТИТА ОД СТРАНИЧЕН УДАР : Страничен удар тестиран за задржување на патниците со или без основа. Добро, ајде да зборуваме за автомобилски седишта. Ќе ти треба еден за да го донесеш твоето бебешко гравче дома. И, се разбира, тоа мора да биде преполно со безбедносни карактеристики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката