.

.

Случај ледијугу За Поттикне хартија бела 11-Та Генерација - 2021 &засилувач; Поттикне Хартија Бела 2021 Потпис Издание Покријте Со Автоматско Будење/Облаци За Спиење Под

Случај ледијугу За Поттикне хартија бела 11-Та Генерација - 2021 &засилувач; Поттикне Хартија Бела 2021 Потпис Издание Покријте Со

Оценка на стоката:

DEN 297.60
Достапност
Производот е достапен

Применливи Модели : оваа големина е погодна само за 6,8" Поттикне Хартија Бело (11 - Та Генерација-2021 Издание) и Поттикне Хартија Бел Потпис Издание Е-Читач (Модел Бр М2Л3ЕК И М2Л4ЕК). Паметен Сон/Будење : Зачувајте ја батеријата со паметна функција за автоматско спиење(исклучено)/будење(вклучено). Отпорен на капки : Целосно завиткајте го поттикнувањето за да избегнете кршење. Отпорен на вода : Водоотпорен материјал, не грижете се дали течноста ќе се истури на поттикне. Меките влакна внатре го штитат вашиот екран. Мала магнетна адсорпција : ја привлекува магнетот што се носи внатре во поттикнувањето за да се избегне случајно отворање. Прецизно Сечење : Уредно исечете за да одговара на секое копче и дигалка на поттикне. HD Печатење : Светла и јасна печатење ефект, направи вашиот поттикне уникатен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката