.

.

Поранешни поранешни производители Алатки за доказ за бања, климатизери за миење садови за миење садови за миење садови за миење садови за миење садови

Поранешни поранешни производители Алатки за доказ за бања, климатизери за миење садови за миење садови за миење садови за миење садови за

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Пенен сапун диспензер за шише за диспензерот за сапун за бања-? Погодно е за средство за чистење на лицето, средство за чистење на рацете, шампон, гел за туширање, детергент за миење садови, итн Мини шише со спреј-шише со шише со сапун Брз пристап до масивни пени за чистење за да оставите лицето да остане свежо по миењето на лицето. Ефективно навлажнете ја вашата кожа. Bubbler за чистење на лицето- Производителот на меурчиња обезбедува длабоко чистење без да предизвика стрес на кожата со фините пени произведени и брзо се раствора. Празно шише за диспензерот-околно за чистење на лицето, рачен сапун, шампон, гел за туширање, детергент за миење садови, итн. Декорација исто така. Список на пакети 1 X чистач за чистење на лицето Bubblergoods Опис Cleanser млеко меур- едноставно решение за чест патник, дизајнот на шише со шише со облик на цвет е многу. Шише- едноставно и модерно, компактно, убаво за да се постави во вашата куќа, може да биде одлична декорација. Со овој прекрасен меур за млеко на лицето, ефект на длабоко чистење. Овој преносен меур поранешен е специјално дизајниран за чистење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката