.

.

BHVXW Ноктите Уметност Линија Сликарство Цртање Четка Метална Рачка Гел Продолжување Градител Полски Резба Пенкало Маникир Додатоци Алатка

BHVXW Ноктите Уметност Линија Сликарство Цртање Четка Метална Рачка Гел Продолжување Градител Полски Резба Пенкало Маникир Додатоци

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Погоден за, лажни нокти и 3д уметност за нокти Погоден за професионална употреба или домашна употреба!. Може да наслика многу различни француски шаблони за уметност на ноктите. Овозможете ви да креирате прекрасни дизајни за нокти за неколку секунди. Специјално дизајниран за најдобри задачи за детали како сликање лисја и цветни ливчиња. Погоден за, лажни нокти и 3д уметност за нокти. Погоден за професионална употреба или домашна употреба!. Може да наслика многу различни француски шаблони за уметност на ноктите. Овозможете ви да креирате прекрасни дизајни за нокти за неколку секунди. Специјално дизајниран за најдобри задачи за детали како сликање лисја и цветни ливчиња. Погоден за, лажни нокти и 3д уметност за нокти.Погоден за професионална употреба или домашна употреба!Може да наслика многу различни француски шаблони за уметност на ноктите.Овозможете ви да креирате прекрасни дизајни за нокти за неколку секунди.Специјално дизајниран за најдобри задачи за детали како сликање лисја и цветни ливчиња.Лесен и лесен за употреба.Забелешка : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување,осветленоста на мониторот, рачното мерење и сл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката