.

.

VBWVA 20мм, 22мм WatchBand Strap Silicone Smart Watch Band Band Band

VBWVA 20мм, 22мм WatchBand Strap Silicone Smart Watch Band Band Band

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Земја како етикетирана *100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. *Специјален дизајниран конектор, рачен лента за брзо ослободување, мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно, обликување на компресија, цврсто и издржливо, лента за носење лента/лента за зглоб, погодна за оригинален паметен часовник. *Лесно за вметнување и отстранување, многу погодно за вашиот часовник. *Исклучителната изработка и стилскиот дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Земја како етикетирана. *100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. *Специјален дизајниран конектор, рачен лента за брзо ослободување, мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно, обликување на компресија, цврсто и издржливо, лента за носење лента/лента за зглоб, погодна за оригинален паметен часовник. *Лесно за вметнување и отстранување, многу погодно за вашиот часовник. *Исклучителната изработка и стилскиот дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката