.

.

Графит Формика # 837 1ММ пвц рабови 15/16 х 120 Дебелина .040

Графит Формика 837 1ММ пвц рабови 15/16 х 120 Дебелина .040

Оценка на стоката:

DEN 1252.80
Достапност
Производот е достапен

Модел : 15/16"9375" еџбендинг еџбанд трим автоматски. Марка : Графит Формика # 837 1ММ пвц работ ролна. Графит Формика # 837 1ММ пвц рабови 15/16 "широк х 10' стапки долг . Дебелината е приближно . Може да се нанесува рачно со повеќето лепила или да се користи со автоматски раб. Погледнете Во Формика # 837 за повеќе референца во боја на нивната веб-страница или во локална домашна продавница. Текстура со мал сјај. Верувајте во искуството, знаењето и угледот што и служи на дрвната индустрија и почетниците од 1995 година. Имаме 1000 на други бои на пвц рабовите и предлепени производи. Исто така, дрвени рабови и фурнири. Посетете Ја Мојата Продавница : Јсо Производи Од Дрво.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката