.

.

Смитибилт 3/4 Брзо Исклучување Д - Прстен Оков-13049

Смитибилт 3/4 Брзо Исклучување Д - Прстен Оков-13049

Оценка на стоката:

DEN 226.40
Достапност
Производот е достапен

3/4 инчен д-прстен окови Цинк заврши за солиден изглед.75 тон повлече рејтинг. Игла за заклучување за брзо ослободување. Може да се монтира на која било локација за влечење.Сигурна, тешка должност performance.No потребно е дупчење. Тешки Цинк Обложени Леано Челик Изградба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката