.

.

Камерон Сино 2400mAh Батерија за Canon 540ez, 550ex, 580ex, 580ex-II, EOS-1D Mark IV, EOS-1D Markiii, EOS-1D X, EOS-1DS Mark III, MR-14ex, MT-24ex

Камерон Сино 2400mAh Батерија за Canon 540ez, 550ex, 580ex, 580ex-II, EOS-1D Mark IV, EOS-1D Markiii, EOS-1D X, EOS-1DS Mark

Оценка на стоката:

DEN 473.60
Достапност
Производот е достапен

Параметри : Li-Ion 111 V 2400m Ah, батерија на канонска камера. Список на бројни броеви на делот за батерии : LP-E4, LP-E4 N. Сертификати : ISO9001, ROHS, FCC, CE, CB. Услуги : Една година гаранција, 24 часа услуги на клиентите. Димензија : 93,70 x 68,33 x 32,35мм. Параметри : Li-Ion 11.1 V 2400m Ah, батерија на канонска камера. Список на бројни броеви на делот за батерии : LP-E4, LP-E4 N. Сертификати : ISO9001, ROHS, FCC, CE, CB. Услуги : Една година гаранција, 24 часа услуги на клиентите. Димензија : 93,70 x 68,33 x 32,35мм. Камерон Сино создаде еднаков или поголем капацитет од оригиналната произведена батерија за да ја исполни побарувачката на клиентот на технолошкиот уред. 14 Excanon MT-24 Expart Број на листа : LP-E4, LP-E4 NDetails : Тип : Li-ioncapacity : 2400m Ah / 26.64 Wh VOLTAGE : 11.1 VTIPS : Новата батерија треба да се надополни 3-4 пати и да се наплати за 6-8 часа за целосно активирање Батерија за најдобри перформанси. Ако имате какви било проблеми во врска со батериите, ве молиме да бидете бесплатни, контактирајте не.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката