.

.

ФАНКЕ УСБ Мал Вентилатор, Пренослив Мини Нем Студентски Дом Кревет На Полнење Тресење Седиште Десктоп,

ФАНКЕ УСБ Мал Вентилатор, Пренослив Мини Нем Студентски Дом Кревет На Полнење Тресење Седиште Десктоп,

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Кул и бесшумно Минијатурна новина. Висока номинална вредност долго траење на батеријата. Низок шум, лесен и пренослив. Минијатурна новина. Висока номинална вредност долго траење на батеријата. Низок шум, лесен и пренослив. Режим на напојување : USBSilent во канцеларијата не влијае на другите колеги во училницата, брзо се суши со фен и се концентрира на учење Ставете го креветот за да уживате во тивок и ладен сон Практично : лесен за употреба и лесен за носење Прилика : Подароци : 1. Рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка во големината. Светлосната фотографија и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметите на сликата да биде малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Ви благодариме за разбирањето. Времето на пристигнување е 10-25 дена. Доколку производот не е примен во рок од 30 дена, ве молиме информирајте не и ќе го проверам статусот на логистика на производот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката