.

.

Рачен Рачен Безжичен Повеќенаменски Правосмукалка Заштитен Моќен Вшмукувачки Мотор Без Четки За Чистење На Косата За Домашни Миленици Во Автомобил

Рачен Рачен Безжичен Повеќенаменски Правосмукалка Заштитен Моќен Вшмукувачки Мотор Без Четки За Чистење На Косата За Домашни Миленици Во Автомобил

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Безжичен рачен, валкан и лесен за чистење, без ограничувања на жицата, пофлексибилен, поудобен за чистење, не само за секојдневните домови, туку и за канцеларијата и автомобилот Лесно и мало тело, низок шум и големо вшмукување. Литиумска батерија со висока ефикасност, силна моќност и долготрајно траење на батеријата. Интерфејс за вертикално полнење тип-Ц, брза брзина на полнење, вертикален интерфејс можат ефикасно да ги заштитат жиците и интерфејсот. Скриено ОСВЕТЛУВАЊЕ ПРЕДВОДЕНО Од ВИСОКА осветленост. Бои : Бела, Црна Тежина : 700g Големина : 73*76*336mmdust чаша волумен : 100mlinput моќ : 90wmaxmaximm вакуум : 7000pacharging метод : DC5 V2 A/DC9 V2 A Тип-време на полнење : DC5 V2 A-3h, DC9 V2 A-2hdischarge време : 12minoise : ниво На моќност На Звукот 78d BA (ниво на звучен Притисок 66,5 db)Прекинувач за осветлување : yesswitch логика : вклучен/исклучен пакет вклучен : 1 x безжична повеќенаменска правосмукалка забелешка : лесното снимање И различните дисплеи може ДА предизвикаат бојата НА ПРЕДМЕТОТ НА СЛИКАТА МАЛКУ ПОИНАКВА ОД ВИСТИНСКАТА РАБОТА. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката