.

.

Кланс Порцелански Чинии За Вечера Комплет Од 4, 10,3 инчни Керамички Чинии За Сервирање Садови За Салата, Десерт, Стек, Тестенини, Микробранова Печка И Машина За Миење

Кланс Порцелански Чинии За Вечера Комплет Од 4, 10,3 инчни Керамички Чинии За Сервирање Садови За Салата, Десерт, Стек, Тестенини,

Оценка на стоката:

DEN 607.84
Достапност
Производот е достапен

️ € ●Живописни Бои И Убави Дезени Q - Овој Шарен Комплет Чинии За Вечера Содржи рачно насликани уметнички дизајни, светли бои, прекрасни дезени, керамика по застаклување и боење на висока температура, така што нема да избледи Затоа, Не грижете се, Боемскиот дизајн на овие чинии не само што додава боја и стил на вашата храна, маса и кујна, туку носи и апетит и возбуда кај вашето семејство и гости. Дизајниран за секојдневна употреба, забава или свечено јадење. ️ € ®Сет за јадења со повеќенаменски намени-10,3 инчни тркалезни чинии се доволно големи за да соберат разновидна храна, вклучувајќи тестенини, стек, салата, десерт и многу повеќе. Малку разгорен раб спречува истурање на храната од чинијата. Дополнително за сервирање храна, овие уникатни чинии може да се користат и за украси или Како Подароци за Денот на Благодарноста и Божиќ. ️ € ®Заштеда на простор И Лесен За Чистење Q-Чувајте Ги Вашите Ормари Уредни Со Овие Наредени, Шарени Керамички Чинии за Вечера кои не Заземаат Премногу Простор за Складирање. Лесно Се Чистат, Се Перат За Раце Или Можете Да Ги Фрлите Во Машина За Миење Садови. Тие Го Задржуваат Својот Сјаен Изглед И Квалитет Дури И По Продолжена Употреба. ️ €_ Супериорен Квалитет И Здраво q : овие керамички плочи се изработени од висококвалитетна глина на високи температури. Тие се нетоксични, без олово и без кадмиум. Тие се безбедни за секојдневна употреба и се силни и издржливи. Тие можат да спречат кршење и гребнатини, да ги издржат строгостите на долгорочниот секојдневен живот. Погоден за машини за миење садови, микробранови печки, печки и фрижидери. ️ € ®Услуга по Продажбата Q : ние ќе понудиме 30 дена бесплатна замена или враќање на средствата ако нешто тргне наопаку со производот за време на Превозот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката