.

.

Аниме акрилна штанд фигура, Мајмун Д. Луфи фигура, аниме хуманоидни украси

Аниме акрилна штанд фигура, Мајмун Д. Луфи фигура, аниме хуманоидни украси

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Направено од акрилен материјал, 100 % сосема нов и висок квалитет Дизајн : Двострана стоечка картичка, а обратната страна е огледална слика на предната страна. Печатењето е исклучително и јасно, цврсто. Одлична колекција за fansубители на аниме. Исклучителни подароци : Колекции што мора да ги имаат за fansубителите на аниме. Погоден за спална соба, дневна соба, дом, канцеларија, автомобил, софа, книжарница, хотел, клуб, забава и на кое било место што ви се допаѓа. Може да се користи и како подарок за роденден или Божиќна подарок. Прекрасна Десгин : Инспирирана од популарна аниме. Со уникатен дизајн и совршени детали, многу погодни за кој било обожавател на овој аниме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката