.

.

Домашен Сет За Чинии Со Житни Култури, Нераскинливи Лесни Чинии Со Влакна Од Слама Од Пченица

Домашен Сет За Чинии Со Житни Култури, Нераскинливи Лесни Чинии Со Влакна Од Слама Од Пченица

Оценка на стоката:

DEN 303.84
Достапност
Производот е достапен

Големината-6 х 6 х 3 инчи / 15 х 15 х 7,5 см 2 х Портокал Чинии. 2 х Зелени Чинии. ●Влакна Од Слама Од Пченица, Изработени Од висококвалитетни материјали од слама од пченица од храна, материјалот е нетоксичен, без мирис што ги прави еколошки, здрави пластични чинии со житни култури околу вашето семејство на дневна основа. ●Лесен Дизајн● големите чинии за супа се дизајнирани со стил за заштеда на простор и мазни тркалезни рабови, што ви дава добар допир и спречува деформација. Нема пластика и штетни хемиски материјали. Тоа е добра алтернатива на пластичните чинии со житни култури. ●Повеќе Дебел И Голем Капацитет Е Доволно Длабок за житни култури, салата, овошје, ориз и тестенини без прскање. Одлично за забави, пикник, кампување и секојдневни оброци дома, училиште, канцеларија, на отворено или патување. ●Лесно Се Чистат Овие чинии за микробранова печка лесно се чистат и одлично функционираат во микробранови печки без да се загреат премногу. Можете да ги измиете во машина за миење садови. Овие повеќебојни чинии секако можат да додадат боја на фестивалите и церемониите. €100% Гаранција За Задоволство Се надеваме дека ќе ви се допаднат нашите повеќебојни чинии со слама од пченица. Меѓутоа, ако не сте задоволни со купената ставка, ние ќе понудиме целосна наплата или замена ако не сте целосно задоволни со вашето купување. ●Влакна Од Слама Од Пченица, Изработени Од висококвалитетни материјали од слама од пченица од храна, материјалот е нетоксичен, без мирис што ги прави еколошки, здрави пластични чинии со житни култури околу вашето семејство на дневна основа. ●Лесен Дизајн● големите чинии за супа се дизајнирани со стил за заштеда на простор и мазни тркалезни рабови, што ви дава добар допир и спречува деформација. Нема пластика и штетни хемиски материјали. Тоа е добра алтернатива на пластичните чинии со житни култури. ●Повеќе Дебел И Голем Капацитет Е Доволно Длабок за житни култури, салата, овошје, ориз и тестенини без прскање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката