.

.

TradesPro 836141 6-инчен C-Clamp, црна

TradesPro 836141 6-инчен C-Clamp, црна

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

6 in Изградба на челична конструкција. Обвивка од црн прав. Хром позлатена завртка за завртки со рачка. Официјално лиценциран од Кавасаки. Направено со користење на највисок стандард за квалитет. Тестирано за издржливост. Официјално лиценциран од Кавасаки. Направено со користење на највисок стандард за квалитет. Тестирано за издржливост. Опис на производот Trades Pro алатки од Alltrade Tools LLC е глобален лидер во дизајнот, производството и маркетингот на алатки и опрема за продавници. Основана во 1979 г. Изјава за мисија на компанијата : Alltrade дизајни, алатки за пазари и материјали и опрема за продавници кои ги исполнуваат и ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти за квалитет, услуга и вредност, истовремено остварувајќи профит за да се обезбеди идниот раст и развој на компанијата и нејзините вработени. Alltrade им нуди на нашите клиенти иновации, флексибилност и брзина на пазарот. Од производителот Trades Pro 836141 6-инчен C-Clamp.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката