.

.

SOLUSTRE Pc Матични Плочи 100PCS КОМПЈУТЕР Матична Плоча SSD HDD Торба ESD Заштитни Кеси Торби За Повторно Затворање Пакет Со Хард Диск Чип Заштитен Чип Торба Торба За Чип Зашти

SOLUSTRE Pc Матични Плочи 100PCS КОМПЈУТЕР Матична Плоча SSD HDD Торба ESD Заштитни Кеси Торби За Повторно Затворање Пакет Со Хард Диск

Оценка на стоката:

DEN 186.56
Достапност
Производот е достапен

Антистатичка Штитна Торба : Изработена Од КПП и пет материјал, практична и издржлива Пластична Вакуумска Торбичка : заптивката е силна и не е лесно да истекува воздух и влага. Електронски Уреди Торба : Опсег на употреба : компјутер одбор, иц интегрирани, чип, табла и електронски компоненти. Хард Дискови Торба : печат е и не е лесно да истекуваат воздух, и влага. Процесор Торба : Перформанси : антистатички, на објектот со точка на контакт за производство на празнење. Пакетот Вклучува 100 кеси За складирање х Карактеристики-Изработени од КПП и материјал ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, практична и издржлива заштитна торба за главна плоча. - Перформанси : антистатички, на објектот со точка на за производство на празнење компјутер компјутер додатоци торба. - Печатот е силен и не е лесно да истекува воздух, и влага електронски уреди торба. - Боја : Сребрена SSD HDD торба. - Големина : Прибл. 12х8х0, 1см заштитен чип торба. - Двостраниот слој го штити производот од статички Пречки хард дискови торба. - Опсег на употреба : компјутерска табла, интегрирана ИЦ, чип, табла и електронски компоненти повторно запечатливи кеси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката