.

.

Бетомшин М30 Бакар Рамен Мијалник 1.18 ИД х 1.5 од х 0.06 Дебелина Метрички Бакар Запечатување Подлошки за Завртка завртка 5 парчиња

Бетомшин М30 Бакар Рамен Мијалник 1.18 ИД х 1.5 од х 0.06 Дебелина Метрички Бакар Запечатување Подлошки за Завртка завртка 5 парчиња

Оценка на стоката:

DEN 191.84
Достапност
Производот е достапен

®ГОЛЕМИНА-Модел : М30х38х1, 5мм; Внатрешен Дијаметар : 30мм/ 1,18"; Надворешен Дијаметар : 38мм/ 1,5"; Дебелина : 1,5 мм/ 0,06 ●Материјал● - Рамните Подлошки се изработени Од Црвен Бакар без површинска обработка, која со висока спроводливост, отпорна на корозија. Тие имаат поцврста заптивка и висока отпорност на топлина од челичните и гумените подлошки. €ПРЕДНОСТ q-тие се многу лесни за инсталирање, површината на машината за перење е мазна може да го намали триењето помеѓу завртката и навртката, спречува истекување, изолира, спречува олабавување или дисперзивен притисок. ●АПЛИКАЦИЈА+ - Висококвалитетни бакарни рамни подлошки со висока спроводливост совршени за електрични приклучоци на апарати за домаќинство и комерцијални апарати, автомобилски и морски намени во кои изворот на енергија има конекција од типот на навој/завртка. ●СОДРЖИНА на ПАКЕТОТ-5 парчиња х Бакарна Машина за Перење. ®ГОЛЕМИНА-Модел : М30х38х1, 5мм; Внатрешен Дијаметар : 30мм/ 1,18"; Надворешен Дијаметар : 38мм/ 1,5"; Дебелина : 1,5 мм/ 0,06. ●Материјал● - Рамните Подлошки се изработени Од Црвен Бакар без површинска обработка, која со висока спроводливост, отпорна на корозија. Тие имаат поцврста заптивка и висока отпорност на топлина од челичните и гумените подлошки. €ПРЕДНОСТ q-тие се многу лесни за инсталирање, површината на машината за перење е мазна може да го намали триењето помеѓу завртката и навртката, спречува истекување, изолира, спречува олабавување или дисперзивен притисок. ●АПЛИКАЦИЈА+ - Висококвалитетни бакарни рамни подлошки со висока спроводливост совршени за електрични приклучоци на апарати за домаќинство и комерцијални апарати, автомобилски и морски намени во кои изворот на енергија има конекција од типот на навој/завртка. ●СОДРЖИНА на ПАКЕТОТ-5 парчиња х Бакарна Машина за Перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката