.

.

20/10/8/8/4/2/1pc челик двојни прстени иглички, двојни калеми R клип за задржување на иглички за коса за карго -брод за шетач на приколка (

20/10/8/8/4/2/1pc челик двојни прстени иглички, двојни калеми R клип за задржување на иглички за коса за карго -брод за шетач

Оценка на стоката:

DEN 595.20
Достапност
Производот е достапен

100% сосема ново За приколка, камиони, копачи на трактори, товар за шетач на велосипеди, брод, РВ итн. Одлично за употреба во вашето домашно земјоделство, тревник и градина. R-клипови или пинови за пролетни колички, двојниот калем дозволува да се прикачи кабел. Малку свиткајте им дозволувајќи им да се отстранат или инсталираат полесно. Материјал за спецификација на производот : Големина на челик на пролет : приближно : Големина : 2,5*65mm/0,10*2.56inch 20pcs/Поставете големина : 3*80mm/0.15inch 20pcs/Поставете големина : 3,5*90mm/0.54inch 20pcs/Поставена големина : 4*85mm/0.35inch 10pcs/Поставете големина : 4*100mm/0.94inch 10pcs/Поставете големина : 5*95mm/0.74inch 8pcs/Поставете големина : 6*120mm/0.72inch 2pcs/ Поставете големина : 6*160mm/0.30inch 2pcs/Поставете големина : 6,3*150mm/0.91inch 2pcs/Поставете големина : 7*150mm/0.91inch 1pc/Поставете големина : 8*160mm // 0.30 Инч 1pc/Поставете список на пакети : 1 Поставете x двојни прстени иглички Забелешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-10мм поради рачно мерење. Бојата може да има различна како што е приказот на разликата, pls разбираат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката