.

.

Сојузнички Месинг Клирвју Колекција Повлекување Повлекување Облека Прачка, Венецијански Бронза

Сојузнички Месинг Клирвју Колекција Повлекување Повлекување Облека Прачка, Венецијански Бронза

Оценка на стоката:

DEN 2072.00
Достапност
Производот е достапен

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Се повлекува за да обезбеди 7-во должина на виси прачка. Врвен квалитет фрлија акрилни топката копче. Стигнале прачка инсталира лесно во крајот ѕид или вратата рамка. Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн. Обезбеден е ограничен животен век. Колекцијата Clearview содржи акрилни допири врежани во дизајнот за да додадете забавен, модерен допир и избор од четири дизајни што ќе ги вклучите во хардверот. Како месинг, акрилот е добро прилагоден за влажни средини во бањата. За разлика од другите пластики, таа нема да жолта или ќе избледи со текот на времето, е отпорна на гребење и нема да се замагли. Со вакви квалитети, голем дел од оваа колекција се одликува со хардвер за врата за туширање, вклучувајќи повлекување на вратата за туширање и шипки за пешкири за врата за туширање. Исто така, ќе најдете единечни и двојни шипки за крпи и шипки за крпи со скали со акрилни шипки. Другите извонредни карактеристики На Клирвју се оние детали : мазни, жлебови, извртени или испрекинати обрасци на хардверските прстени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката