.

.

LQH32PH100MN0L, заштитена жица за заштитена моќност 10UH 20% 1MHz Ферит 0,7a 0,456ohm DCR 1210 Automotive T/R

LQH32PH100MN0L, заштитена жица за заштитена моќност 10UH 20% 1MHz Ферит 0,7a 0,456ohm DCR 1210 Automotive T/R

Оценка на стоката:

DEN 2624.00
Достапност
Производот е достапен

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 850400 Автомобилство : Да PPAP : Непознат тип : Технологија на моќност : Стил за заштита на жицата : Заштитени јадрото Материјал : Ферит Индуктивност (H) : 10 U Толеранција : 20% индукција Фреквенција на тест (Hz) : максимална DC струја (A) : 0,7 максимална струја на заситеност (A) : 0,75 максимална DC отпорност (OHM) : 0,456 Минимална фреквенција на само -резонантна фреквенција (Hz) : 30м Број на терминали : 2 Големина на случајот : 1210 минимум Оперативна температура (° C) : -40 Максимална работна температура (° C) : 125 должина на производот (mm) : 3,5 монтирање : длабочина на производот за монтирање на површината (мм) : 2,7 висина на производот (мм) : 1,7.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката