.

.

Zlmmy Metal Round Stand Stand, модерен декор за домови, чадор решетката за трска за трска чадори, метална мрежа

Zlmmy Metal Round Stand Stand, модерен декор за домови, чадор решетката за трска за трска чадори, метална мрежа

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

[Материјал за производи] : Направено од високо квалитетно железо, отпорни на абење, водоотпорни и лесни за чиста, издржлива, антиоксидација, долг животен век на услугата Совршено чувајте и организирајте го вашиот чадор. [Решетка за складирање со голем капацитет] : Дизајн на барел, удобно складирање, може да смести 4-8 чадори, исто така може да се користи како полици за складирање, поставете долги/кратки чадори, wallидни шипки, трска/трска и столбови за трки, итн. вашиот дом или канцеларија организирана. [Штанд за чадори со повеќе функции] : Капките за складирање на чадорите нема да го навлажнат подот, да го чуваат применливиот простор чист и свеж, да го задржите подот сув за да го соберете протокот на вода, тоа е добар начин да го решите проблемот со влажниот чадор во дождливите денови. [Дизајн] : Овој штанд за чадор е прекрасен по изглед, чист и компактен, погоден за тесен простор и може да биде добро складиран во аголот, што е погодно за заштеда на простор. Поставени на вратата, не плашете се да заборавите да донесат чадор. Ова е идеален избор за станови, домови и канцеларии и е идеален избор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката